Milý farmár, gazda, predajca či prvovýrobca,

Kto som?

Moje meno je Peter Wetzler, a už vyše 10 rokov pracujem ako učiteľ biológie. Konzumácia kvalitných, sezónnych a lokálnych surovín je pre mňa prirodzené, a preto vyhľadávam na Slovensku miesta, kde sa takéto výrobky dajú kúpiť. Je to pre mňa udržateľná forma životného štýlu.

Na tejto stránke sa okrem receptov nachádza aj pohľad do zákulisia fariem či obchodov prostredníctvom fotiek a videí, a v neposlednom rade aj jedinečná mapa slovenských predajcov. Mapu používa mnoho Slovákov, aby sa jednoduchšie dostali ku kvalitnejším produktom. Na mape sa nachádzajú výrobcovia a predajcovia, ktorých náhodne objavím pri potulkách po Slovensku, ale aj takí, na ktorých dostanem typy od mojich fanúšikov.

Mapa

Táto mapa aktívne pomáha výrobcom a predajcom zviditeľniť sa a teda zabezpečiť predaj svojich produktov. Je len jediné kritérium, ako sa aj ty môžeš dostať na túto mapu, a to je vyrábať kvalitný a lokálny produkt. Stačí ak mi napíšeš cez sociálne siete (Facebook či Instagram) a ja ťa na mapu bez akýchkoľvek záväzkov či poplatkov pridám. Ľudia sa tak o tebe a tvojich výrobkoch dozvedia.  Ak by si mal záujem aj o iný druh spolupráce, ozvi sa, a určite niečo vymyslíme.

Ak by si chcel využívať eshop na mojej stránke, je tu aj takáto možnosť. Vďaka tomu môžeš predávať svoje výrobky ľuďom vo svojom okolí a budovať si komunitu ľudí, ktorí budú od teba pravidelne kupovať výrobky. Neváhaj sa mi ozvať, aby sme túto možnosť spoločne prediskutovali.